30 مهر, 1398

تحلیل رویدادها

هفته گذشته در وسط ماه رمضان یک مداح شیعه در برنامه زنده شبکه پنج صدا و سیمای رسمی کشور به ابوبکر و عمر و عثمان رضی الله عنهم اجمعین لعن فرستاد و مادرمان عائشه را نیز حرامزاده خواند.
 موضوع روابط ایران و آمریکا همواره مبحث مبهمی در میان جامعه ایرانی به ویژه میان اهل سنت بوده، این موضوع هر چند مدت یکبار با افزایش تنش میان ایران و آمریکا در میان مردم بر سر زبان های می افتد و در این مورد تفسیرها و تحلیل های مختلفی شنیده می شود
براساس گزارش منابع موثق به رادیو استان ادلب : هیئت تحریر الشام با مشارکت اکثریت گروهای حاضر، چندی پیش ترتیبات لازم در مناطق آزاد شده شمال سوریه جهت مقابله با هر گونه تجاوزگری دشمنان را به پایان رسانیده است.
استان کردستان از مهم ترین و بزرگترین استان های اهل سنت ایران مي باشى که اغلب جمعیت آن اهل سنت بوده و شیعه ها در آن در اقلیت قرار دارند. اما علی رغم اکثریت بودن اهل سنت در این استان، همیشه مسئولین و مدیران استان از میان شیعیان غیربومی انتخاب شده اند و خود اهل…
نماینده‌ی (سابق) پارلمان هلند، یورام فان کلاورِن و معاون پیشین رئیس حزب راست افراطی (برای آزادی) که (به تازه‌گی) خداوند او را به دین اسلام هدایت فرمودند نشانه‌ای است از نشانه‌های الله متعال در این روزگار.
حكومت شوم رافضی ایران انقلاب خود را انفجار نور نامید. اما نه تنها انفجار نور نبود بلکه از بزرگترین کوشش‌های قرن اخیر برای خاموش کردن نور و روشنایی بود. خداوند نور را در تبعیت از دین خودش قرار داده است و دشمنی با آن را #ظلمات نام نهاده است.
صفحه1 از2
تمام حقوق مادی و معنوی برای تمکین محفوظ است