16 آذر, 1398

تعطیل کردن حدود الهی از ترس غرب

محمد جعفر منتظری، دادستان کل کشور گفته است حکومت ایران به دلیل جلوگیری از محکومیت حقوق بشری در مجامع بین المللی دست از اجرای حدود الهی کشیده‌است.

اگر چه این مقام مهم قضایی کشور از این جهت به صورت ظاهری ابراز تاسف کرده است اما این اعتراف او تقریبا برای اولین بار است که توسط مقامات حکومتی ابراز می‌شود.

حکومت آخوندی ایران اگر چه مدعی است حکومتی بر مبنای قوانین اسلامی است اما در عمل در اکثر زمینه ها قوانین ضداسلامی را مبنای عمل قرار داده است.

البته برخی از حدود قضایی در اسلام همچون بریدن دست دزد چندین بار در ایران به صورت گزینشی اجرا شده است اما اجرای این حد اعتراض مردمی را به همراه داشته است چرا که مردم معتقدند این احکام باید بر روی سران حکومت که اختلاس های میلیاردی در پرونده دارند اجرا شود نه بر روی افرادی که از روی فقر مجبور به دزدی می‌شوند.

علاوه بر سیستم قضایی کشور از دیگر زمینه‌هایی که در ایران قوانین ضداسلامی بر آن حاکم است اقتصاد می‌باشد که بر مبنای سیستم ربوی بنا شده است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  1. نظرات (0)

  2. اضافه کنید

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
تمام حقوق مادی و معنوی برای تمکین محفوظ است