25 آذر, 1398

سه ضربه مهلک بر پیکر نیروهای روسیه و رژیم بشار اسد در 24 ساعت

در خلال 24 گذشته مجاهدان سوریه موفق شدند در سه عملیات جداگانه ضربات سنگینی را بر نظامیان اشغالگر روسیه و نیروهای رژیم بشار اسد وارد سازند.

نیروهای اشغالگر روسیه به دلیل شکست های متوالی نیروهای بشار اسد در ده‌ها عملیات از آنان نا امید شده و مجبور شدند برای کسب آبروی از دست رفته به نیروهای ویژه خود تکیه کرده و شب گذشته آنان را به جنگ مجاهدان در محور "قصابیه" در شمال استان حماه بفرستند، اما این نیروها با مقاومت مجاهدان مواجه شده و مجبور شدند بدون هیچ دستاوردی عقب نشینی نمایند. هنوز خبری از میزان خسارت نیروهای ویژه روسیه در دسترس نیست.

همچنین مجاهدان در دو عملیات هجومی دیگر در حومه شرقی استان لاذقیه ده ها نیروی رژیم بشار اسد را کشته و زخمی سازند.

مجاهدان اتاق عملیات «وحرض المومنین» که از سه جماعت جهادی (حراس الدین، انصارالاسلام و انصارالدین) تشکیل شده است موفق شدند با حمله به محور مشاریع در منطقه سهل الغاب 7 نظامی دشمن را به هلاکت رسانده و چندین تن را نیز زخمی کند.

همچنین مجاهدان احرارالشام نیز موفق شدند در عملیاتی مجموعه‌ای از نظامیان بشار اسد را در تپه "ابواسعد" در حومه لاذقیه به هلاکت برسانند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 تیر 1398 07:18
  1. نظرات (0)

  2. اضافه کنید

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
تمام حقوق مادی و معنوی برای تمکین محفوظ است